ROWENTA CF9320D0

3.899,00 ден.   Спореди

ФЕН ЧЕТКА МОЌНОСТ 1000W КЕРАМИЧКА ОБЛОГА 2 ТЕМПЕРАТУРИ ЈОНИЗАТОР Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.899,00 ден.

пред 4 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ФЕН ЧЕТКА МОЌНОСТ 1000W КЕРАМИЧКА ОБЛОГА 2 ТЕМПЕРАТУРИ ЈОНИЗАТОР Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка