Rowenta CF9250D0

Rowenta CF9250D0

2.650,00 ден.   Спореди

Rowenta CF9250D0, Фен-Фигаро, Боја Бело-сива, Моќност 1000W, Едновремено сушење и навиткување,2 Температурни нивоа, Ладен воздух,Антистатичка функција, Двонасочно вртење,Мала четка, голема четка, Торб...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.650,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CF9250D0, Фен-Фигаро, Боја Бело-сива, Моќност 1000W, Едновремено сушење и навиткување,2 Температурни нивоа, Ладен воздух,Антистатичка функција, Двонасочно вртење,Мала четка, голема четка, Торбичка Должина на кабел 2,5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи