Rowenta CF8250F4

Rowenta CF8250F4

3.099,00 ден.   Спореди

Rowenta CF8250F4, Фен-Фигаро, Боја Бело-златна, Сет со 5 додатоци, Моќност 1000W, Едновремено сушење и навиткување,2 Температурни нивоа, Ладен воздух,Антистатичка функција, Должина на кабел 2,5м


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.099,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CF8250F4, Фен-Фигаро, Боја Бело-златна, Сет со 5 додатоци, Моќност 1000W, Едновремено сушење и навиткување,2 Температурни нивоа, Ладен воздух,Антистатичка функција, Должина на кабел 2,5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи