Rowenta CF7322D4

Rowenta CF7322D4

2.199,00 ден.   Спореди

Rowenta CF7322D4, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 230С, Температурни нивоа 6, Третирање на сува и мокра коса, Керамички плочки, Дигитален дисплеј, Време на загревање 30 секунди, Заклу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CF7322D4, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 230С, Температурни нивоа 6, Третирање на сува и мокра коса, Керамички плочки, Дигитален дисплеј, Време на загревање 30 секунди, Заклучувањена механизмот, Ширина на плочките 2,5цм, Должина на кабел 2 м,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи