Rowenta CF4032D0

Rowenta CF4032D0

2.999,00 ден.   Спореди

Rowenta CF4032D0, Фигаро, Боја Црна - инокс, Моќност 1000W, Преса со 2 типа на плочи, додаток за виткање, додаток за спирали, Антистатичка функција, мала четка, голема четка, време за загревање 5 мин,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CF4032D0, Фигаро, Боја Црна - инокс, Моќност 1000W, Преса со 2 типа на плочи, додаток за виткање, додаток за спирали, Антистатичка функција, мала четка, голема четка, време за загревање 5 мин, Торбичка Должина на кабел 2,5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи