Rowenta CF3345F0

Rowenta CF3345F0

2.499,00 ден.   Спореди

Rowenta CF3345F0, Фигаро, Боја Бело-сива, Температура 200С, 2 Температурни нивоа , време за загревање 5 мин, LCD дисплеј, јонизатор, Должина на кабел 2,5м


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CF3345F0, Фигаро, Боја Бело-сива, Температура 200С, 2 Температурни нивоа , време за загревање 5 мин, LCD дисплеј, јонизатор, Должина на кабел 2,5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи