Rowenta AC444101

Rowenta AC444101

3.299,00 ден.   Спореди

Rowenta AC444101, Правосмукалка, Боја Бело-сина Рачна, Бежична,Време на всмукување 8мин ,суво и мокро всмукување,Подвижен контејнер за отпадици за суво всмукување 375мл, мокро всмукување180 мл, Постој...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.299,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta AC444101, Правосмукалка, Боја Бело-сина Рачна, Бежична,Време на всмукување 8мин ,суво и мокро всмукување,Подвижен контејнер за отпадици за суво всмукување 375мл, мокро всмукување180 мл, Постојан филтер, Батерија 3,6V

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи