ROCKY CKS

ROCKY CKS

45.999,00 ден.   Спореди

ROCKY CKS, трајножаречки шпорет на цврсто гориво Термо, Лев, Боја Бела, Приклучок на парно Моќност од 25KW максимална 17KW, Сила предадена на вода 16K/9,4W,Сила предадена на околина 9/7,6KW, Запремнин...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 45.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ROCKY CKS, трајножаречки шпорет на цврсто гориво Термо, Лев, Боја Бела, Приклучок на парно Моќност од 25KW максимална 17KW, Сила предадена на вода 16K/9,4W,Сила предадена на околина 9/7,6KW, Запремнина на котел 22Л, Термостат, загревње на површина до 160м3, Tермостат, Отвор за ложење В:Ш: 400/290/430mm, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 265:3350:465mm, одвод f150mm, Степен на искористеност 71.4 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 164кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:900:600mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.