ROADSTAR PS-1635

ROADSTAR PS-1635

999,00 ден.   Спореди

ROADSTAR PS-1635, Car speakers 16.5cm, 3 WAY SPEAKER, FLUSH MOUNT, 80W MAX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ROADSTAR PS-1635, Car speakers 16.5cm, 3 WAY SPEAKER, FLUSH MOUNT, 80W MAX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи