ROADSTAR HRA-1180AUX

ROADSTAR HRA-1180AUX

1.399,00 ден.   Спореди

ROADSTAR HRA-1180AUX, HOME WOODEN RADIO, AM-FM ALANOGUE RADIO, MONO, AC-DC, CLOCK-CALENDER FUNCTION WITH TEMPERATURE, AUX AUDIO IN, BLUE LCD DISPLAY, HEADPHONE OUTPUT


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ROADSTAR HRA-1180AUX, HOME WOODEN RADIO, AM-FM ALANOGUE RADIO, MONO, AC-DC, CLOCK-CALENDER FUNCTION WITH TEMPERATURE, AUX AUDIO IN, BLUE LCD DISPLAY, HEADPHONE OUTPUT

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи