RAM Corsair DIMM XMS2-8500 4GB (2x2GB) DDR2 1066MHz

2.513,00 ден.   Спореди

Corsair 4GB (2x 2GB) DDR2 1066MHz, TWIN2X4096-8500C5 DDR2, XMS2-8500 4GB 2x240 DIMM, Unbuffered, 5-5-5-15, E.P.P. Technology, XMS2 with Classic Heat Spreader


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.513,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Corsair 4GB (2x 2GB) DDR2 1066MHz, TWIN2X4096-8500C5 DDR2, XMS2-8500 4GB 2x240 DIMM, Unbuffered, 5-5-5-15, E.P.P. Technology, XMS2 with Classic Heat Spreader

Рам капацитет 4 GB
Магистрала 1066 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка