QUART Tablet 7" QP710 capacitive/512M/4G/Wi-Fi Bel

QUART Tablet 7" QP710 capacitive/512M/4G/Wi-Fi Bel

  Спореди

7" Touch Capacitive Screen Allwinner A10 1.2 GHz 512 MB DDR3 memory 4 GB Nand Flash Webcam Full HD Video play Wi-Fi, HDMI, mini USB Reads USB Flash more than 4GB, Reads external HDD OS Android 4.0


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


7" Touch Capacitive Screen Allwinner A10 1.2 GHz 512 MB DDR3 memory 4 GB Nand Flash Webcam Full HD Video play Wi-Fi, HDMI, mini USB Reads USB Flash more than 4GB, Reads external HDD OS Android 4.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка