QA660UA#ABA  HP dv6-6158NR i5-2410m 2.30GHz

QA660UA#ABA HP dv6-6158NR i5-2410m 2.30GHz

34.990,00 ден.   Спореди

QA660UA#ABA HP dv6-6158NR i5-2410m 2.30GHz, 6GB, 640GB, WEBCAM, FP, DVDRW WI-DI, 802.11b/g/n, 15.6" HD, W7HP, BRUSHED ALLU


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 34.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


QA660UA#ABA HP dv6-6158NR i5-2410m 2.30GHz, 6GB, 640GB, WEBCAM, FP, DVDRW WI-DI, 802.11b/g/n, 15.6" HD, W7HP, BRUSHED ALLU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка