PTC RHC-920C (XL)-C

PTC RHC-920C (XL)-C

650,00 ден.   Спореди

PTC RHC-920C (XL)-C, 920C-XL (CD972), Cyan, (15ml), Ink Cartridge with chip for HP Officejet 6000, 6500 (A eAIO)(A Plus), 7000, 7500A eAIO


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 650,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PTC RHC-920C (XL)-C, 920C-XL (CD972), Cyan, (15ml), Ink Cartridge with chip for HP Officejet 6000, 6500 (A eAIO)(A Plus), 7000, 7500A eAIO

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка