PSU Tester with LCD screen 20/24 pin ATX

770,00 ден.   Спореди

PSU Tester with LCD screen 20/24 pin ATX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 770,00 ден.

пред 3 недели

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.077,00 ден.

пред 6 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 3 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PSU Tester with LCD screen 20/24 pin ATX


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка