PSU Tester ATX 24pin 8-in-1
PSU Tester ATX 24pin 8-in-1

PSU Tester ATX 24pin 8-in-1

723,00 ден.   Спореди

General Features:
* Voltage Source: 20/24-pin ATX connector
* Voltage Test: +12V, -12V, +5V, -5V, +3.3V, 5V standby (SB), 12V power good (PG)
* Connectors 8-in-1: 20-pin, 24-pin, floppy, H...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 723,00 ден.

пред 9 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 730,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Features:
* Voltage Source: 20/24-pin ATX connector
* Voltage Test: +12V, -12V, +5V, -5V, +3.3V, 5V standby (SB), 12V power good (PG)
* Connectors 8-in-1: 20-pin, 24-pin, floppy, HDD/CD-ROM, SATA, 4-pin (P4), 8-pin (Dual CPU), 6-pin PCI Express
* LED
* On/Off button
* Aluminum case

Regulatory Approvals:
* FCC
* CE


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка