PSU Gembird PSU9B 330W

940,00 ден.   Спореди

PSU 330W Gembird PSU9B,Real Power,PFC,Temp.Control


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 940,00 ден.

пред 8 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 950,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PSU 330W Gembird PSU9B,Real Power,PFC,Temp.Control

Моќност 330 W

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка