PSU Gembird PSU6 500W

1.885,00 ден.   Спореди

PSU 500W Gembird PSU6, Real Power,PFC,Silent,2*Fan


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.885,00 ден.

пред 5 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PSU 500W Gembird PSU6, Real Power,PFC,Silent,2*Fan

Моќност 500 W

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка