PSU 750W SAMA GameStorm GS850 80Plus Gold Black

PSU 750W SAMA GameStorm GS850 80Plus Gold Black

4.790,00 ден.   Спореди

Model: GS850
Rated power: 750W
Cooling fan: 12cm
Product Type: ATX Power Supply
PFC type: Active PFC

Motherboard connector: 20 + 4Pin
CPU connector: (4P + 4P) * 1
Grap...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model: GS850
Rated power: 750W
Cooling fan: 12cm
Product Type: ATX Power Supply
PFC type: Active PFC

Motherboard connector: 20 + 4Pin
CPU connector: (4P + 4P) * 1
Graphics card connector: (6P+2P) + (6P+2P)
Hard disk / fan / ODD connector: (SATA+SATA+SATA+SATA) * 3
Hard disk / fan / ODD connector: (IDE+IDE+IDE+IDE+IDE) * 1

Dimensions 160 (L) * 150 (W) * 85.5 (H) mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка