PSU 700W CoolerMaster MasterWatt Lite 80Plus 20+4Pin, 12cm FAN

PSU 700W CoolerMaster MasterWatt Lite 80Plus 20+4Pin, 12cm FAN

4.390,00 ден.   Спореди

MasterWatt Lite 230V (ErP 2013) 700W - Green power supply with ErP 2013 certified
Model number


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MasterWatt Lite 230V (ErP 2013) 700W - Green power supply with ErP 2013 certified
Model number

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка