PSU 600W Gembird PSU7X-12-B Black Power Series ,Real Power,PFC,Silent,12cm

2.668,00 ден.   Спореди

Power supply, 600W ATX/BTX, CE, PFC, 12 cm fan, BLACK POWER series

Features
ATX/BTX power supply
600 W power with PFC
12 cm cooling fan
Includes VDE approved power cord
Bl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.668,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.690,00 ден.

пред 5 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power supply, 600W ATX/BTX, CE, PFC, 12 cm fan, BLACK POWER series

Features
ATX/BTX power supply
600 W power with PFC
12 cm cooling fan
Includes VDE approved power cord
Black powder coating

Specifications
12 cm cooling fan
PFC
Temperature control card for low-noise performance
Connectors:
4 x SATA, 20+4 pin, P4, 2 x Molex,1 x floppy, 600 mm length wires
24 pin main cable black net tube
CPU: (P8 = 2 x 4P), 4 pin 12 V x 2
PCI-e: 6+2 x 1


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка