PSU 600W CoolerMaster B2-Series RS-600-ACABB1-EU

  Спореди

Basic characteristics


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Basic characteristics

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка