PSU 550W SAMA GameStorm GS650 80Plus Gold Black

PSU 550W SAMA GameStorm GS650 80Plus Gold Black

3.490,00 ден.   Спореди

Model: GS650
Rated power: 550W
Cooling fan: 12cm
Product Type: ATX Power Supply
PFC type Active PFC

Motherboard connector: 20 + 4Pin
CPU connector: (4P + 4P) * 1
Graph...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.490,00 ден.

пред 2 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model: GS650
Rated power: 550W
Cooling fan: 12cm
Product Type: ATX Power Supply
PFC type Active PFC

Motherboard connector: 20 + 4Pin
CPU connector: (4P + 4P) * 1
Graphics card connector: (6P+2P) + (6P+2P)
Hard disk / fan / ODD connector: (SATA+SATA+IDE) * 2

Dimensions 157.5 (L) * 150 (w) * 85.5 (H) mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка