PSU 550W SAMA Forza 80Plus Gold Black

  Спореди

REAL WATTS: 550W (Full voltage)
THICKNESS: 0.8
COLOR: black Coating
AC INPUT: Yes
I/O SWITCH: Yes
FAN: 12CM
COLOR OF FAN: BLACK
Fan kind: Sleeve
FAN GRILL: BLACK
GR...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


REAL WATTS: 550W (Full voltage)
THICKNESS: 0.8
COLOR: black Coating
AC INPUT: Yes
I/O SWITCH: Yes
FAN: 12CM
COLOR OF FAN: BLACK
Fan kind: Sleeve
FAN GRILL: BLACK
GRILL COLOR: BLACK
LENGTH OF CABLE (from PCB):
20+4P 600mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 8 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

u are suck