PSU 500W Hantol 20+4pin, 2xSATA, 12cm Fan, CE

790,00 ден.   Спореди

PSU H-501 ATX 20+4 PIN WITH 2 X SATA

ATX VERSION 1,3 POWER SUPPLY
MAX OUTPUT POWER 500W
FAN 1 X 120
REAL CE
CABLE LENGTH 400 MM
1 X 12V 4 PIN
2 X MOLEX
1 X SATA Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 3 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 861,00 ден.

пред 9 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PSU H-501 ATX 20+4 PIN WITH 2 X SATA

ATX VERSION 1,3 POWER SUPPLY
MAX OUTPUT POWER 500W
FAN 1 X 120
REAL CE
CABLE LENGTH 400 MM
1 X 12V 4 PIN
2 X MOLEX
1 X SATA
1 X FLOPPY


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка