PSU 500W CoolerMaster Elite RS-500PSAP-J3,PFC,12cm Fan

2.590,00 ден.   Спореди

500W Cooler Master Elite RS500 120mm Quiet Fan EPS 12V, Fan, ATX v2.3, PSU


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.590,00 ден.

пред 2 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


500W Cooler Master Elite RS500 120mm Quiet Fan EPS 12V, Fan, ATX v2.3, PSU


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка