PSU 480W Gigabyte Hercules Pro 480, Silent 12cm Fan, Real Power, Black

2.610,00 ден.   Спореди

PSU 480W Gigabyte Hercules Pro 480, Silent 12cm Fan, Real Power, Black

Dimension: 140 x 150 x 86mm
Weight: 1.56Kg
Connectors:
20+4pin Motherboard Connector: 1
4+4pin +12...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.610,00 ден.

пред 2 години

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.650,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.769,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PSU 480W Gigabyte Hercules Pro 480, Silent 12cm Fan, Real Power, Black

Dimension: 140 x 150 x 86mm
Weight: 1.56Kg
Connectors:
20+4pin Motherboard Connector: 1
4+4pin +12V CPU Connector: 1
6+2pin PCI-E 2.0 Connector: 1
SATA Connectors: 4
4pin Peripheral Connectors: 3
4pin Floppy Connector: 1

AC INPUT: 115/230Vac, 8/4A, 50/60Hz
Real Output Wattage: 400W
Peak Output Wattage: 480W

More Info:
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5205#kf

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка