PSU 450W Gembird PSU5X-12,Real Power,PFC,Silent,12cm

1.790,00 ден.   Спореди

Specifications:
CE-approved
Temperature control card for low-noise performance
12 cm cooling fan
Includes VDE approved power cord
20+4 pin power connector for ATX/BTX motherboards<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.790,00 ден.

пред 4 денови

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.879,00 ден.

пред 7 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications:
CE-approved
Temperature control card for low-noise performance
12 cm cooling fan
Includes VDE approved power cord
20+4 pin power connector for ATX/BTX motherboards
PCI Express connector
One SATA power connector
Noise level 32 db
Conforms to Intel 2.2 specifications


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка