PSU 350W-480W Deepcool DE480

1.820,00 ден.   Спореди

Features
* Compliant Intel ATX2.31
* 120mm silent fan with PWM function
* CircuitShield™ — Over Voltage Protection (OVP), Short Circuit Protection (SCP), Over Power Protection (...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.820,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
* Compliant Intel ATX2.31
* 120mm silent fan with PWM function
* CircuitShield™ — Over Voltage Protection (OVP), Short Circuit Protection (SCP), Over Power Protection (OPP)
* Applying the latest unleaded production technics, compliant to RoHS standard
* High reliability with an MTBF of at least 100,000 hours of use
* High cost-performance

Technical Spec:
Model:


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка