Propellers

Propellers

850,00 ден.   Спореди

Easy-to-fold, powerful thrust, well balanced. Push type design, easy to mount, secure and durable.

Not compatible with Mavic- Propeller Cage.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 850,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Easy-to-fold, powerful thrust, well balanced. Push type design, easy to mount, secure and durable.

Not compatible with Mavic- Propeller Cage.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка