Projector Lamp Benq For TW523P MW3009 MW526 TW526 MW526H MW529

Projector Lamp Benq For TW523P MW3009 MW526 TW526 MW526H MW529

11.490,00 ден.   Спореди

Projector Lamp Benq For TW523P MW3009 MW526 TW526 MW526H MW529

Wattage - 190 W
Lamp Life - Normal/Economic Mode/SmartEco Mode: 4500/6000/6500 hours
Packaging Info
Box Dimensions ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 11.490,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Projector Lamp Benq For TW523P MW3009 MW526 TW526 MW526H MW529

Wattage - 190 W
Lamp Life - Normal/Economic Mode/SmartEco Mode: 4500/6000/6500 hours
Packaging Info
Box Dimensions (LxWxH)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка