Projector Lamp Benq For MS500 MS500+ MX501 MX501-V

8.960,00 ден.   Спореди

rojector lamp - UHP - 220 Watt - 4500 hour(s) (standard mode) / 6000 hour(s) (economic mode) - for BenQ MS500 MS500+ MX501 MX501-V


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 8.960,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


rojector lamp - UHP - 220 Watt - 4500 hour(s) (standard mode) / 6000 hour(s) (economic mode) - for BenQ MS500 MS500+ MX501 MX501-V


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка