Projector Ceiling mount SBOX PM-18S

Projector Ceiling mount SBOX PM-18S

1.290,00 ден.   Спореди

Universal ceiling mount for projectors - SBOX

Weight capacity: up to 13,5 kg
Mounting range fi: from 54 to 320 mm
Distance from celling: 380-580 mm
Tilt: -15° to +15°
Swivel...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.290,00 ден.

пред 11 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Universal ceiling mount for projectors - SBOX

Weight capacity: up to 13,5 kg
Mounting range fi: from 54 to 320 mm
Distance from celling: 380-580 mm
Tilt: -15° to +15°
Swivel: -15° to +15°
Rotation: 360°
Cable management

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка