Projector Ceiling mount SBOX PM-18

Projector Ceiling mount SBOX PM-18

890,00 ден.   Спореди

Universal ceiling mount for projectors - SBOX

Weight capacity: up to 13,5 kg
Mounting range: from 54 to 320 mm
Distance from celling: 150 mm
Tilt: -15° to +15°
Swivel: -15° ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 8 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Universal ceiling mount for projectors - SBOX

Weight capacity: up to 13,5 kg
Mounting range: from 54 to 320 mm
Distance from celling: 150 mm
Tilt: -15° to +15°
Swivel: -15° to +15°
Rotation: 360°
Net weight: 1,16 kg
Cable management
Pcs. in carton: 16

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка