Projection Screen Vega 200x200 Wall Mounted W

Projection Screen Vega 200x200 Wall Mounted W

7.990,00 ден.   Спореди

Type manually
The dimensions of the canvas 203 x 214
image dimensions 195 x 106
Aspect ratio 16: 9 (wide)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Type manually
The dimensions of the canvas 203 x 214
image dimensions 195 x 106
Aspect ratio 16: 9 (wide)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка