Projection Screen Vega 200x200 w/tripod S

Projection Screen Vega 200x200 w/tripod S

9.590,00 ден.   Спореди

Projection Screen Vega 200x200 w/tripod
Type manually
The dimensions of the canvas 213cm x 213cm
image dimensions 205cm x 205cm
Aspect ratio 1: 1 (square)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 9.590,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Projection Screen Vega 200x200 w/tripod
Type manually
The dimensions of the canvas 213cm x 213cm
image dimensions 205cm x 205cm
Aspect ratio 1: 1 (square)


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка