Projection Screen SBOX 200x200 w/Tripod PSMT-112

Projection Screen SBOX 200x200 w/Tripod PSMT-112

4.490,00 ден.   Спореди

Screen size: 112" / 200 x 200 cm
Picture format: 16:9, 4:3, 1:1
30cm (16:9), 5cm (4:3 i 1:1)
Gain: 1:1
Metal case
Metal tripod stand


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.490,00 ден.

пред 11 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Screen size: 112" / 200 x 200 cm
Picture format: 16:9, 4:3, 1:1
30cm (16:9), 5cm (4:3 i 1:1)
Gain: 1:1
Metal case
Metal tripod stand

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка