Projection Screen SBOX 180x180 Wall mounted PSM-100

Projection Screen SBOX 180x180 Wall mounted PSM-100

3.390,00 ден.   Спореди

Screen size: 100"/ 180 x 180 cm
Picture formats: 16:9, 4:3, 1:1
Black edge: 30cm (16:9), 5cm (4:3 and 1:1)
Gain: 1:1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Screen size: 100"/ 180 x 180 cm
Picture formats: 16:9, 4:3, 1:1
Black edge: 30cm (16:9), 5cm (4:3 and 1:1)
Gain: 1:1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка