Projection Screen SBOX 172x172 w/Tripod PSMT-96

Projection Screen SBOX 172x172 w/Tripod PSMT-96

3.990,00 ден.   Спореди

Screen size: 96" / 172 x 172 cm
Picture formats: 16:9, 4:3, 1:1
Black edge: 30cm (16:9), 5cm (4:3 and 1:1)
Gain: 1:1
Watch angle: 160°
Metal case
Metal tripod stand


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Screen size: 96" / 172 x 172 cm
Picture formats: 16:9, 4:3, 1:1
Black edge: 30cm (16:9), 5cm (4:3 and 1:1)
Gain: 1:1
Watch angle: 160°
Metal case
Metal tripod stand

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка