Projection Screen 155x155 w/Tripod S

Projection Screen 155x155 w/Tripod S

5.490,00 ден.   Спореди

Tripod projection screen 155 x 155
- Thin body that is compact for easy transport
- Three trestle (metal) that are providing stability of the screen
- The height of the screen can be adjus...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.490,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tripod projection screen 155 x 155
- Thin body that is compact for easy transport
- Three trestle (metal) that are providing stability of the screen
- The height of the screen can be adjusted according to the projected image


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка