PRITY MINI

7.944,00 ден.   Спореди

Моќ /KW/ : 6
Грее 30 м2
Големина ( axbxh /cm/) 39/47/62
Тежина (кг) 48


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 7.944,00 ден.

пред 2 месеци

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 8.090,00 ден.

пред 11 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќ /KW/ : 6
Грее 30 м2
Големина ( axbxh /cm/) 39/47/62
Тежина (кг) 48

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Kade se naogjate I ako plakjam kes ke IMA popust


         

Објавено


пред 6 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.
Сродни производи


Најпопуларни производи