Power Protector Power Cube 4.5m 16A 5 Sockets

Power Protector Power Cube 4.5m 16A 5 Sockets

640,00 ден.   Спореди

SPG3-B-15C Power Cube surge protector, 5 sockets, 15 ft


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 640,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SPG3-B-15C Power Cube surge protector, 5 sockets, 15 ft

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка