Power Protector Power Cube 1.8m 16A 6sockets

Power Protector Power Cube 1.8m 16A 6sockets

460,00 ден.   Спореди

Power Cube surge protector, 6 sockets, 6 ft

PURE POWER
Protects valuable equipment from harmful power surges
Suitable for high power consumption devices
Overload protection
Sa...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 460,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Cube surge protector, 6 sockets, 6 ft

PURE POWER
Protects valuable equipment from harmful power surges
Suitable for high power consumption devices
Overload protection
Safe for children

Features
GS approved surge protector with German type AC sockets

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка