Power Extension Cord 3m VDE

Power Extension Cord 3m VDE

260,00 ден.   Спореди

Features
-Power extension cable 10ft
-VDE approval
-Bulk packing

Specifications
-Length: 3 m
-Wires: profile area 1 sq.mm, 16 A rating


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 260,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Power extension cable 10ft
-VDE approval
-Bulk packing

Specifications
-Length: 3 m
-Wires: profile area 1 sq.mm, 16 A rating

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка