Power Box M2200 2.0 Channel speaker

Power Box M2200 2.0 Channel speaker

399,00 ден.   Спореди

Power Box M2200 2.0 Channel speaker , Black, R.M.S: 2W (1W*2), P.M.P.O: 60W, Colour box packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box M2200 2.0 Channel speaker , Black, R.M.S: 2W (1W*2), P.M.P.O: 60W, Colour box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка