Power Box F16B

Power Box F16B

1.190,00 ден.   Спореди

Power Box F16B, 105c Chassis case, Power supply ATX 750W, With real 230w, 20+4pin, 2*SATA, 2*DATA, 12 cm fan power supply, EU cable, 230v, Brown box packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.190,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box F16B, 105c Chassis case, Power supply ATX 750W, With real 230w, 20+4pin, 2*SATA, 2*DATA, 12 cm fan power supply, EU cable, 230v, Brown box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка