Power Box ATX-500W, ATX 12cm FAN, Male socket+I/O+20+4PIN, 3*SATA, 2*IDE+1*FDD, Black nickle, Cable management for 20+4pin output line, EU cable, 230V, COLOR RETAIL BOX, Label ATX-500W

1.089,00 ден.   Спореди

Power Box ATX-500W, ATX 12cm FAN, Male socket+I/O+20+4PIN, 3*SATA, 2*IDE+1*FDD, Black nickle, Cable management for 20+4pin output line, EU cable, 230V, COLOR RETAIL BOX, Label ATX-500W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.089,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box ATX-500W, ATX 12cm FAN, Male socket+I/O+20+4PIN, 3*SATA, 2*IDE+1*FDD, Black nickle, Cable management for 20+4pin output line, EU cable, 230V, COLOR RETAIL BOX, Label ATX-500W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка