Power Bank Xiaomi Mi 2 10000mAh Blue

Power Bank Xiaomi Mi 2 10000mAh Blue

1.490,00 ден.   Спореди

Dimensions - 130?71?14.1mm
Weight - 228 g
Batteries type - Li-pol
Input interface - Micro USB
Output interface - USB-A
Rated power - 10000mAh 3.85V ( 38.5Wh )
Input current - 5...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dimensions - 130?71?14.1mm
Weight - 228 g
Batteries type - Li-pol
Input interface - Micro USB
Output interface - USB-A
Rated power - 10000mAh 3.85V ( 38.5Wh )
Input current - 5.0V2.0A 9V/12V18W
Output current - 5.1V2.4A 9V/12V15W MAX
Charging time - About 4.2 hours (18W charger)
About 6.2 hours (10W charger)
Battery capacity - 10000mAh
Safety - Short circuit protection
Charge and discharge temperature protection
Protection against electromagnetic
Input voltage protection
Color - Blue

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка