Power Bank Omega Portable for Smartphone/iPhone 2000mAh White Credit Card w/microUSB & Lightning

Power Bank Omega Portable for Smartphone/iPhone 2000mAh White Credit Card w/microUSB & Lightning

  Спореди

Powerbank Omega brand of 2000mAH capacity - Portable rechargeable back up battery for charging electronic appliances like iphone, ipad, ipod, psp, mp3 and other mobile phones or any 5V digital devices...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Powerbank Omega brand of 2000mAH capacity - Portable rechargeable back up battery for charging electronic appliances like iphone, ipad, ipod, psp, mp3 and other mobile phones or any 5V digital devices.

AC charging via electric socket 240V (adapter 240V/5V not included) or via PC USB port.

Capacity: 2 000mAh
Imput: 5V, 600mA
Output USB: 5V, 1000mA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка