Power Bank Intenso S10000 White 10000mAh

Power Bank Intenso S10000 White 10000mAh

  Спореди

The Intenso Powerbank charges mobile devices like smart-phones, MP3 players, digital cameras, camcorders and a multitude of other electronic devices with a USB connector.

Specifications:
...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


The Intenso Powerbank charges mobile devices like smart-phones, MP3 players, digital cameras, camcorders and a multitude of other electronic devices with a USB connector.

Specifications:
- Capacity: 10000 mAh
- Battery type: Li-pol
- black color
- Output: USB A 5V - 2.1A
- Input: mikroUSB, 5V - 2.1A
- The battery charge indicator
- Protection against overvoltage, before unloading, against overload, fuse against short circuits

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка